Aktualności

Cennik naprawy laptopów i komputerów w Krakowie

Promocja! Wszystkie naprawy sprzętu Lenovo 15% taniej.

Wymiana klapy matrycy w notebooku.jpg

W tym tygodniu wszystkie naprawy sprzętu firmy Lenovo będą objęte 15% zniżką. Każdy laptop, komputer stacjonarny, dysk lub AIO zostanie objęty promocją. Oferta jest ważna tylko od 18 do 26 lipca. Nie przegap okazji!

 

Marka Lenovo jest aktualnie jedną z najpopularniejszych na rynku komputerów przenośnych. Prawdopodobnie z tego powodu laptopy tej firmy są jednymi z najczęściej spotykanych w serwisach komputerowych. Okres promocji jest świetnym momentem, aby tanim kosztem naprawić swój komputer. W tym tygodniu każda naprawa sprzętu Lenovo objęta jest 15 % zniżką.

 

 

Kod rabatowy: Tygrys Tygrys

 

 

Laptop firmy Lenovo - naprawa

 

 

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że laptopy jak inne urządzenia elektryczne są bardzo kapryśne i psują się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Jeśli akurat masz komputer Lenovo i wymaga on naprawy to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - w tym tygodniu możesz naprawić go taniej w nsazym serwisie w centrum Krakowa. Czas w którym trwa promocja to także wspaniały moment, żeby zrobić porządek w komputerze - sprawdzić czy nie ma wirusów, wyczyścić układ chłodzenia lub wykonać zaległe naprawy, które z czasem będą się pogłębiać jak chociażby uszkodzenie obudowy. Być może zastanawiasz się, czy dołożyć więcej pamięci RAM do swojego laptopa lub wymienić dysk na SSD? Jeśli tak to ta promocja jest dla Ciebie!

 

 

Przypominamy także, że diagnostyka oraz wycena naprawy jest całkowicie darmowa.

 

 

Naprawa notebooka Lenovo

 

 

Szczegóły promocji:

 

  • zniżką objęte są wszystkie urządzenia firmy Lenovo
  • promocja dotyczy jedynie ceny usługi, nie obejmuje cen części
  • rabat nie łączy się z innymi promocjami i wynosi 15 %
  • oferta jest ważna od 18 do 26 lipca 

 

Zapraszamy do udziału w promocji oraz wizyty w naszym serwisie w centrum Krakowa.

 

 

Wymiana obudowy w komputerze Lenovo

 


Promocja! Wszystkie naprawy sprzętu Lenovo 15% taniej.

W tym tygodniu wszystkie naprawy sprzętu firmy Lenovo będą objęte 15% zniżką. Każdy laptop, komputer stacjonarny, dysk lub AIO zostanie objęty promocją. Oferta jest ważna tylko od 18 do 26...

Czytaj więcej

Promocja! 15% zniżki na naprawy laptopów DELL

Wszystkie naprawy sprzętu marki DELL wykonywane będą w tym tygodniu 15% taniej. Jeśli masz uszkodzony laptop lub komputer stacjonarny to jest to świetny moment, aby naprawić go w super cenie. Zapraszamy do...

Czytaj więcej

Z Kartą Krakowską naprawisz taniej

Mieszkamy w Krakowie od urodzenia i uważamy, że powinniśmy wspierać nasze miasto i jego mieszkańców. Z tego powodu zdecydowaliśmy się wprowadzić zniżki dla posiadaczy karty krakowskiej.

Czytaj więcej