Aktualności

Cennik naprawy laptopów i komputerów w Krakowie

Promocja na naprawy laptopów marki HP

Serwisowany_notebook_po_instalacji_systemu.jpg

Masz laptop marki HP i właśnie się zepsuł? Z naszą ofertą naprawa Twojego notebooka będzie o 15% tańsza. Promocja obejmuje nie tylko komputery przenośne, ale także komputery stacjonarne. Kod rabatowy to Happy HP. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

 

Naprawa laptopa to często nieprzewidziany wydatek, który znacząco może uszczuplić Twój portfel. Na szczęście z naszą ofertą rozwiązanie problemu nie musi być bardzo drogie. W tym tygodniu każda naprawa komputera marki HP zostanie wykonana o 15% taniej. Oznacza to, że niezależnie od wykonywanej przez nas usługi, rodzaju naprawy czy uszkodzenia otrzymasz 15% rabatu.

 

Kod rabatowy: Happy HP

 

 

Naprawiany przez nas laptop marki HP. Zainstalowaliśmy w nim ponownie system operacyjny

 

 

Okres promocji jest także dobrym momentem, aby zadbać o wygodę, bezpieczeństwo oraz kulturę pracy notebooka. Być może jest to dobry czas aby zastanowić się nad poprawą szybkości działania komputera. Może nie musisz się męczyć, gdyż wystarczy przeinstalować system w Twoim komputerze, a irytacja przemieni się w zaskoczenie szybkością działania Twojego laptopa? A może denerwuje Cię ten nieustanny głośny szum wentylatora? Warto sprawdzić dlaczego tak się dzieje, a zdenerwowanie zamienić na komfortową pracę w ciszy. Jeśli od dawna brakuje Ci czasu i chęci, żeby zanieść sprzęt do serwisu to my wychodzimy Ci naprzeciw i zapraszamy do naszego serwisu laptopów.

 

 

Oferta naprawy laptopów HP jest pierwszą z cyklu promocji na serwisowanie sprzętu wybranych producentów. 

 

 

Szczegóły oferty:

 

  • oferta dotyczy wszystkich komputerów marki HP
  • zniżka obejmuje wyłącznie koszt wykonania usługi, nie dotyczy ceny części
  • promocja trwa od 9 do 16 października 2018 roku
  • zniżka nie łączy się z innymi promocjami

 

 

Serwisowany notebook po ponownej instalacji systemu operacyjnego.


Promocja na naprawy sprzętu marki Toshiba

Masz jakiś problem z produktami firmy Toshiba? Jeśli tak, to właśnie teraz jest wspaniały moment, żeby ten problem rozwiązać. Na wszystkie naprawy urządzeń tego producenta udzielamy 15 % rabatu. Kod rabatowy to Toshiba Ninja.

Czytaj więcej

Promocja na serwisowanie komputerów firmy Asus

Twój Asus właśnie uległ awarii? Jeśli tak to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. W tym tygodniu naprawimy go o 15% taniej. Nie ważne, czy usterka dotyczy uszkodzenia komputera stacjonarnego czy...

Czytaj więcej

Promocja na naprawy laptopów marki HP

Masz laptop marki HP i właśnie się zepsuł? Z naszą ofertą naprawa Twojego notebooka będzie o 15% tańsza. Promocja obejmuje nie tylko komputery przenośne, ale także komputery stacjonarne. Kod rabatowy to...

Czytaj więcej