Serwis naprawy laptopów Kraków - Atium

Atium s.c. Andrzej Drożdż, Jakub Pilch

ul. Zwierzyniecka 9,
31-103 Kraków

NIP: 6762546189
tel: 690 690 843

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00-18:00
Sob. 10:00-15:00

Numer konta bankowego:
95 1140 2004 0000 3102 7750 3382

Zepsuł Ci się Komputer? Nie działa Ci laptop? Potrzebujesz pomocy serwisu komputerowego? Skontaktuj się z nami lub przyjdź osobiście. Zapraszamy!

x (x)
 

Informujemy, że aktualnie możliwość wysyłki laptopa kurierem do naszego serwisu laptopów została tymczasowo zawieszona. Zapraszamy do przyjścia osobiście. 

Formularz kontaktowy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest [●] z siedzibą w [●], ul. [●], NIP: [●]. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.