Aktualności

Cennik naprawy laptopów i komputerów w Krakowie

Promocja na serwisowanie komputerów firmy Asus

Serwisowany laptop marki Asus.jpg

Twój Asus właśnie uległ awarii? Jeśli tak to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. W tym tygodniu naprawimy go o 15% taniej. Nie ważne, czy usterka dotyczy uszkodzenia komputera stacjonarnego czy przenośnego. Kod rabatowy to Asus Maximus.

 

Usterka komputera może zdarzyć się w każdym momencie i nigdy nie jest to sprawa przyjemna. Wiemy, że laptop jest często narzędziem pracy lub urządzeniem potrzebnym do nauki i zabawy, bez którego ciężko sobie poradzić. W tym tygodniu wszystkie naprawy sprzętu z logiem Asusa będą wykonywane 15 % taniej. Promocja obejmuje każdą ze świadczonych przez nas usług. Korzystając z oferty masz szanse zyskać sprawny sprzęt jeszcze taniej niż wcześniej.

 

Kod rabatowy: Asus Maximus

 

 

Serwisowany przez nas laptop firmy ASUS

 

Czas trwania promocji to także dobry moment, aby zadbać o swój komputer. Być może Twój laptop ostatnio zwolnił lub nie jest on już tak szybki jak wtedy, gdy był nowy? Jeśli tak to teraz jest świetny moment na wykonanie ponownej instalacji systemu lub sprawdzenie czy nie pojawiły się problemy z oprogramowaniem. Warto rozważyć także możliwość dołożenia pamięci RAM lub wymiany dysku twardego na dysk SSD.

 

 

Okres oferty to także odpowiedni czas na zajecie się nadłamaną obudową lub dziwnymi dźwiękami dochodzącymi z wnętrza laptopa. Trzaski, huki i kawałki plastiku wysypujące się z laptopa mogą być oznakami uszkodzonej obudowy. Także głośny szum wiatraków nie jest dobrym objawem, a już na pewno nie przedłuży on życia Twojego komputera. Jeśli od dawna zabierasz się do oddania laptopa do naprawy to zapraszamy do naszego serwisu laptopów.

 

 

Promocja na naprawy laptopów firmy Asus jest kolejną z cyklu ofert na serwisowanie sprzętu wybranych producentów komputerów.

 

 

Szczegóły oferty:

 

  • oferta obejmuje naprawy wszystkich komputerów firmy Asus
  • zniżka dotyczy jedynie kosztu wykonania usługi bez ceny części
  • promocja trwa od 16 do 23 października 2018 roku
  • promocja nie łączy się z innymi zniżkami

 

 

Przywrócony do życia notebook Asus


Promocja na naprawy sprzętu marki Toshiba

Masz jakiś problem z produktami firmy Toshiba? Jeśli tak, to właśnie teraz jest wspaniały moment, żeby ten problem rozwiązać. Na wszystkie naprawy urządzeń tego producenta udzielamy 15 % rabatu. Kod rabatowy to Toshiba Ninja.

Czytaj więcej

Promocja na serwisowanie komputerów firmy Asus

Twój Asus właśnie uległ awarii? Jeśli tak to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. W tym tygodniu naprawimy go o 15% taniej. Nie ważne, czy usterka dotyczy uszkodzenia komputera stacjonarnego czy...

Czytaj więcej

Promocja na naprawy laptopów marki HP

Masz laptop marki HP i właśnie się zepsuł? Z naszą ofertą naprawa Twojego notebooka będzie o 15% tańsza. Promocja obejmuje nie tylko komputery przenośne, ale także komputery stacjonarne. Kod rabatowy to...

Czytaj więcej