Aktualności

Cennik naprawy laptopów i komputerów w Krakowie

Promocja na naprawy sprzętu marki Toshiba

Sprzet Toshiba.jpg

Masz jakiś problem z produktami firmy Toshiba? Jeśli tak, to właśnie teraz jest wspaniały moment, żeby ten problem rozwiązać. Na wszystkie naprawy urządzeń tego producenta udzielamy 15 % rabatu. Kod rabatowy to Toshiba Ninja.

 

Komputery to awaryjne urządzenia. Co chwilę się psują, albo wyświetlają jakieś dziwne komunikaty o błędach. Jakby tego było mało nie chcą słuchać swojego właściciela. Same się wyłączają, wyświetlają reklamy, które nikogo nie interesują, a tego "krzyżyka" do zamknięcia okna nigdzie nie da się znaleźć. Nie ma co więcej mówić, bo one są po prostu złośliwe. W tym tygodniu proponujemy Państwu oddać swój sprzęt na wychowanie do naszego serwisu. Już my im pokażemy jak powinno się dobrze pracować i wybijemy z dysków twardych wszystkie głupie pomysły o wirusach i błędach.

 

 

Kod rabatowy: Toshiba Ninja

 

 

Uszkodzony komputer Toshiby

 

Jeśli Państwa laptop jest krnąbrny i źle się zachowuje, a na dodatyek jego producentem jest Toshiba, to zalecamy oddać go do nas do sprawdzenia. W tym tygodniu wszystkie problemy z komputerami tej firmy będziemy serwisować o 15 % taniej niż zwykle. Czas trwania tej promocji jest szansą, aby wykonać naprawę znacznie taniej. Mamy także nadzieję, że ten rabat zmotywuje Cię do wykonania dawno odwlekanych napraw. Pamiętaj, że jeśli Twój sprzęt nie jest już taki szybki jak wtedy, gdy był nowy to może warto sprawdzić dlaczego tak jest.

 

 

Przypominamy także, że diagnoza w naszym serwisie jest zupełnie darmowa, sprawdzenie nic nie kosztuje, a jeśli nie decydujesz się na naprawę to nie zapłacisz ani złotówki. Nic nie tracisz, a mozesz tylko zyskać. Może to właśnie Ty zaoszczędzisz na naprawie i okażesz sie prawdziwym rekinem biznesu!

 

 

Zepsuty sprzęt

 

Ten rabat jest kolejnym z cyklu promocji na serwisowanie sprzętu wybranych producentów. W następnym tygodniu pojawią się kolejne zniżki.

 

 

Szczegóły promocji:

 

  • oferta obowiązuje od 24 do 31 paździenika
  • Zniżka dotyczy jedynie kwoty wykonania usługi, części nie są objęte rabatem
  • oferta dotyczy laptopów oraz komputerów i nośników danych marki Toshiba 
  • promocje nie łączą się

 

 

Jeśli Twój komputer się zepsuł nie musisz od razu rzucać nim o ścianę - możesz najpierw sprawdzić, czy uda sie go naprawić. Zapraszamy!

 

 

Różnego rodzaju naprawy


Promocja na naprawy sprzętu marki Toshiba

Masz jakiś problem z produktami firmy Toshiba? Jeśli tak, to właśnie teraz jest wspaniały moment, żeby ten problem rozwiązać. Na wszystkie naprawy urządzeń tego producenta udzielamy 15 % rabatu. Kod rabatowy to Toshiba Ninja.

Czytaj więcej

Promocja na serwisowanie komputerów firmy Asus

Twój Asus właśnie uległ awarii? Jeśli tak to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. W tym tygodniu naprawimy go o 15% taniej. Nie ważne, czy usterka dotyczy uszkodzenia komputera stacjonarnego czy...

Czytaj więcej

Promocja na naprawy laptopów marki HP

Masz laptop marki HP i właśnie się zepsuł? Z naszą ofertą naprawa Twojego notebooka będzie o 15% tańsza. Promocja obejmuje nie tylko komputery przenośne, ale także komputery stacjonarne. Kod rabatowy to...

Czytaj więcej