Aktualności

Cennik naprawy laptopów i komputerów w Krakowie

Promocja! 15% zniżki na naprawy laptopów DELL

Laptop_dell.jpg

Wszystkie naprawy sprzętu marki DELL wykonywane będą w tym tygodniu 15% taniej. Jeśli masz uszkodzony laptop lub komputer stacjonarny to jest to świetny moment, aby naprawić go w super cenie. Zapraszamy do udziału w promocji.

 

Sprawnie działający komputer to w dzisiejszych czasach urządzenie niezbędne do pracy i zabawy. Niestety wystarczy mały problem, a normalne korzystanie z laptopa staje się niemożliwe. Jeśli potrzebujesz pomocy serwisu i jesteś posiadaczem sprzętu marki Dell to zachęcamy do skorzystania z promocji. Wszystkie usługi zostaną wykonane 15% taniej

 

 

Kod rabatowy: 123Dell

 

 

Laptop marki dell po naprawie

 

 

Każdy wie, że komputer to bardzo kapryśne urządzenie i lubi się zepsuć w najbardziej nieodpowiednim momencie. Z tego powodu warto zadbać o jego kondycję i sprawne działanie. Okres promocji jest świetnym czasem na wyczyszczenie układu chłodzenia laptopa oraz zadbanie o sprawne działanie systemu operacyjnego i jego bezpieczeństwo. Rabat pozwoli także taniej uporać się z usterkami, które powstały już wcześniej jak uszkodzona obudowa, czy wyłamane porty. 

 

Przypominamy także, że diagnoza uszkodzeń jest całkowicie darmowa.

 

Szczegóły promocji:

 

  • rabat dotyczy wszystkich produktów marki Dell
  • zniżka obejmuje jedynie koszt wykonania usługi, nie obejmuje ceny części
  • promocja trwa od 18 do 24 lutego
  • rabat wynosi 15% i nie łączy się z innymi promocjami

 

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji i wizyty w naszym serwisie w centrum Krakowa.

 

 

Serwisowany komputer Della

 


Promocja! 15% zniżki na naprawy laptopów DELL

Wszystkie naprawy sprzętu marki DELL wykonywane będą w tym tygodniu 15% taniej. Jeśli masz uszkodzony laptop lub komputer stacjonarny to jest to świetny moment, aby naprawić go w super cenie. Zapraszamy do...

Czytaj więcej

Z Kartą Krakowską naprawisz taniej

Mieszkamy w Krakowie od urodzenia i uważamy, że powinniśmy wspierać nasze miasto i jego mieszkańców. Z tego powodu zdecydowaliśmy się wprowadzić zniżki dla posiadaczy karty krakowskiej.

Czytaj więcej

Promocja na naprawy sprzętu marki Toshiba

Masz jakiś problem z produktami firmy Toshiba? Jeśli tak, to właśnie teraz jest wspaniały moment, żeby ten problem rozwiązać. Na wszystkie naprawy urządzeń tego producenta udzielamy 15 % rabatu. Kod rabatowy to Toshiba Ninja.

Czytaj więcej